Month: July 2022

Богоевски: Мицкоски се стави во стапица, пред сите странци вели дека ЕУ им е прироитет, а од друга страна влезе на протести кои имаат анти ЕУ реторика

Дека процесот не беше квалитетно спроведен, не беше. Претпоставувам поради причината што имавме голема надеж, кај СДСМ имаше голем страв…

Дневен ХОРОСКОП за ПОНЕДЕЛНИК 18 ЈУЛИ: Лавови, ЌЕ ДОЖИВЕТЕ ЉУБОВЕН ТОДАН, Ракови, не е одлична ситуација кога е ЗДРАВЈЕТО во прашање

Денес сте многу посветени на работните задачи, особено во вториот дел од денот. Љубовната ситуација е нестабилна со денови, а…

You cannot copy content of this page

error: Content is protected !!