По изненадувачкиот гостински триумф против актуелниот европски триумф Монпеље, ракометарите на Вардар славеа и во второто коло од новата сезона во ЛШ. За сега не се познава дека го нема Раул Гонзалес

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here